FURNITURE / Sofas / Sofa 11154666

nr 1115 4666

Carl Malmsten

(1888-1972), Sverige

Carl Malmsten (1888-1972), Hemmakväll, length: 210 cm, wear, damages.

SOFA, Carl Malmsten (1888-1972), Hemmakväll, längd: 210 cm

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1100

Monday June 19 2017
at 20:35:35